Mediniai minkšti baldai terasai

Medinius lauko baldus pagamintus iš kietmedžio galite įsigyti be menkiausios rizikos ir naudoti juos visiškai atviroje terasoje.
Mūsų medienos gaminiai atsparūs ne tik drėgmei, bet ir žiemos šalčiams. Baldų gaminių geometrija nenukentės net po ilgų naudojimo lauke. Apdorojimas karštais garais suteikia medienai atsparumo naudojant juos lauko terasoje.

Prieš pirkdami baldus terasai, įvertinkite, kad masyvūs baldai neslepia laisvos erdvės. Pasirinkę verandos baldų komplektą, apskaičiuokite išmatavimus: gamindami komplektą pagal užsakymą, meistrai sutelks dėmesį į pateiktus matmenis.

DAUGIAU

Išskirtinumas

Hidrofobinio (vandenį atstumiančio) apmušalų audinio tekstūros skirtumas yra hidrofilinių pluoštų nebuvimas. Tai reiškia, kad lietaus vanduo nuslysta nuo paviršiaus neprarandant oro pralaidumo. Vėdinimo gaminio savybės atitinka sanitarinius ir higienos standartus.

Lietaus vanduo negali pakenkti gatavam baldui. Tačiau aktyviai lyjant lietui, maksimalus minkštos dalies būvimas rekomenduojamas iki 24 valandų. Priešingu atveju audinys permirksta ir džiūna ilgiau.

Žiemą sezoniniai terasos baldai tiesiog uždengiami: jų nereikia ardyti ir vežti į namus.

Paprastumas

Rinkoje atsiradusios naujoviškos medžiagos – termo mediena ir drėgmę atstumiantis apmušalų audinys – pakeitė terasos ir verandos baldų idėją. Nebereikia naudoti plastikinių gaminių, arba skubėti uždengti baldus artinantis lietui.

Dabar lengvai svetainę sukursite savo privataus namo terasoje, plačioje verandoje ir bet kurioje erdvioje poilsio zonoje. Mediniai lauko baldai, pagaminti iš drėgmei atsparių medžiagų, nebijo drėgmės bei vandens kondensato. Jie tarnaus ilgus metus nereikalaujant ypatingos priežiūros bei reguliaraus valymo nuo gatvės dulkių.

Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau arba kaip mes galime jums padėti geriau.

Lauko baldai terasai
Pievų g. 11, Panevėžys

Darbo valandos
Pirmadienis – Penktadienis 10:00 – 16:00
Šeštadienis 10:00 – 15:00
Sekmadienį nedirbame

Specialisto darbo valandos
Pirmadienis – Penktadienis 08:00 – 20.00